مشاهده کارنامه ها


مشاهده کارنامه ها

۰) باوجودیکه در سایت عضو شده ام ولی وقتی بر روی گزینه مشاهده کارنامه کلیک می کنم با پیغام عدم امکان دسترسی مواجه می شوم. دلیلش چیست ؟

گزینه دو : دلیل این اتفاق همان عضو شدن شماست. در واقع شما در هنگام ثبت نام در آزمون های آزمایشی موسسه به صورت اتوماتیک در سایت عضو شده اید و نام کاربری شما همان شماره داوطلبیتان می باشد. رمز عبور نیز شماره شناسنامه شما بدون صفر های ابتدایی است. با این وجود شما دیگر نباید مجددا فرم عضویت را تکمیل کرده و در سایت عضو می شدید. دلیل عدم مشاهده کارنامه نیز دقیقا همین می باشد. چون شما عضو جدیدی در سایت شده اید، سایت شما را به عنوان یک داوطلب نمی شناسد و به شما اجازه دسترسی به کارنامه ها را نمی دهد. با شماره داوطلبی و رمز عبور خود وارد بخش کاربری شوید تا بتوانید کارنامه خود را مشاهده کنید. عضویت جدیدتان را نیز بی خیال شوید. !

 

۱) چگونه کارنامه آزمون آزمایشی حضوری خود را مشاهده کنم ؟

گزینه دو : بسیار ساده! برای مشاهده کارنامه ها دو روش وجود دارد.

الف ) بر روی لینک مشاهده کارنامه در صحفه اصلی سایت کلیک کنی و پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، کارنامه خود را مشاهده کنی.

ب) وارد بخش کاربری خود در سایت شوی و بر روی لینک مشاهده کارنامه کلیک کنی.

 

۲) نام کاربری و رمز عبورم توسط سایت قبول نمی شود. چگونه کارنامه خود را ببینم ؟

گزینه دو : برای برطرف شدن مشکلات در مورد عدم امکان ورود به پنل شخصی مطلب " سوال و جواب های متداول درباره نحوه ورود به بخش کاربری " را مطالعه نمایید.

 

۳) چرا کارنامه آزمون غیرحضوری در سایت دیگر قابل دسترسی نیست ؟

گزینه دو : کارنامه آزمون غیرحضوری همچنان قابل مشاهده می باشد ولی برای جلوگیری از اشتباه داوطلبان بین کارنامه آزمون حضوری و آزمون غیرحضوری،‌ کارنامه آزمون حضوری در صفحه اصلی قرار گرفته است. برای مشاهده کارنامه آزمون غیرحضوری بر روی اسلاید پنجم از تصاویر متحرک صفحه اول کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوط به آزمون غیر حضوری شوید. در آنجا می توانید کارنامه آزمون غیرحضوری خود را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است به زودی تمام کارنامه ها در کنار هم در پنل شخصی شما قرار خواهد گرفت.

 

۴) تعداد سوالات نزده در کارنامه من بیشتر از آن چیزی است که باید باشد. دلیلش چیست ؟

گزینه دو : دو دلیل برای این موضوع می تواند وجود داشته باشد.

الف ) گزینه های پاسخبرگ را در زمان آزمون مطابق استاندارد اعلام شده در بالای پاسخبرگ ها پر نکرده اید. در واقع یا کمرنگ تر از میزان مورد نیاز گزینه را پر کرده اید و یا گزینه به صورت کامل پر نشده است. برای این مواقع راه حل خاصی وجود ندارد و فقط این موضوع می تواند تجربه ای باشد برای شما ...

ب) پاسخبرگ شما به درستی توسط نرم افزار قرائت نشده است. اگر از روش تکمیل پاسخبرگ خود اطمینان دارید به نمایندگی مراجعه کنید تا پاسخبرگ شما را مجددا توسط نرم افزار بررسی نماید.

 

۵) جمعه شب که کارنامه ام را دریافت کردم رتبه ام ۱۰۰۰ بود شنبه شب که دریافت کردم رتبه ام ۱۰۰۴ ! دلیلش چیست ؟

گزینه دو : دلیل این اتفاق، تغییر در جامعه آماری می باشد. در واقع ممکن است تا زمانیکه در روز جمعه کارنامه ها تولید می شود بعضی از شهرها به دلایل گوناگون نتوانسته باشند پاسخبرگ داوطلبان خود را ارسال کنند و چون معمولا این تعداد به قدری کم است که نمی تواند تاثیری جدی ای در کارنامه ها ایجاد کند، کارنامه ها تولید و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. ولی با توجه به ارسال پاسخبرگ مابقی داوطلبان در روز شنبه، با تولید مجددا کارنامه ها در عصر شنبه کمی رتبه ها تغییر می کند.

 

۶) چگونه می توانم کارنامه هایم را در کامپیوترم ذخیره کنم ؟

گزینه دو : در زمان مشاهده هر کارنامه شما می توانید با کلیک بر روی علامت دانلود که در کنار علامت پرینت در بالای کارنامه ها قرار دارد فایل HTML آن کارنامه را دانلود و در کامپیوتر خود ذخیره کنید. این امکان در حال حاضر برای کارنامه روند تحصیلی غیر فعال است.

 

۲۹ دی ۱۳۹۱  

تعداد مشاهده 182598

  نظرات


برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید

     درحال بارگذاری

    مطالب مرتبط